نتایج جستجو برای عبارت :

منافقین زحمتکش

هشتم آبان ماه مصادف با 30 اکتبر از سوی فیفا به عنوان روز مربی نام گذاری شده است تا این قشر زحمتکش در فوتبال شهرستان کاشمر نیز روز مخصوص خود را داشته باشند.هیات فوتبال شهرستان کاشمر این روز را صمیمانه به همه‌ی مردان زحمتکش مربی در شهرستان  تبریک و تهنیت عرض می‌نماید و آرزوی موفقیت روزافزون در زندگی شخصی و حرفه‌ای برای این عزیزان دارد.
ادامه مطلب
اشعار حسین دهلوی
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا حسین دهلوی برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
چشم تو شهر فرنگی ست که دیدن دارد حسین دهلوی
چشم تو شهر فرنگی ست که دیدن دارد
دیدمت خوب ، دلم حس پریدن دارد
حرف ها می زند از دور نگاهت با من
برق چشمان تو الحق که شنیدن دارد !
قاف امیدی و پاهای من دیوانه
در رسیدن به شما عزم دویدن دارد
گریه کم می کنم اما چشم هایم پی تو
مثل هر ابر دگر عشق چکید
اشعار حسین زحمتکش
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد حسین زحمتکش برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
کسی با “موج” موهایت “کنار” آمد به غیر از من؟
کسی با هستی اش پای قمار آمد به غیر از من؟
کدامین سنگدل فکر شکار افتاد غیر از تو
کدام آهو به میدان شکار آمد به غیر از من؟
تمام شهر در جشن “تماشا”ی تو حاضر شد
تمام شهر آن شب در شمار آمد به غیر از من
برایت دستمال کاغذی بودم ولی آی
شاخصه‌ی نفاق دشمنی با رهبر زنده و حی و حاضر جامعه‌ی اسلامی است. به عبارتی مشکل منافقین با ولایت است؛ اگر ولی پیامبر باشد می‌گویند: «از بشر نباید اطاعت کرد.» اگر ولی امام باشد، با حفظ احترام پیامبر(ص) و سلام و صلوات بر او، با امام در می‌افتند. اگر ولی نائب خاص باشد، می‌گویند: «به شرطی حاضریم اطاعت کنیم که خود امام بگوید.» و اگر نائب عام باشد می‌گویند: «باز اگر نائب خاص بود یک چیزی! اما این‌جوری اصلا!»تکبری که باعث شد در امم سابق بسیاری از خو
مات چشمان تواَم، اما دلم درگیر نیستاز تو ای یوسف دلم سیر است و چشمم سیر نیستاین شکاف پشت پیراهن شهادت می‌دهدهیچ‌کس در ماجرای عشق بی‌تقصیر نیستاز تو پرسیدم برایت کیستم؟ گفتی «رفیق»آنچه در تعریف ما گفتی کم از تحقیر نیستهر زمانی روبروی آینه رفتی بداندر پریشان‌بودنت این آه بی‌تأثیر نیستقلب من با یک تپش برگشت، گاهی ممکن استآن‌قدرها هم که می‌گویند گاهی دیر نیست!
« حسین زحمتکش »
حجت الاسلام زحمتکش سه وظیفه جوانان در قبال امام زمان(عج) در این زمان را اینگونه
برشمرد: 1. حـــــس ظــهــور؛ یعنی بفهمیم هر ‌لحظه امام پیش ما هستند و به
حضورشان یقین و باور داشته باشیم. می‌توان در این زمان هم صاحب‌الزمان(عج)
را دید و با ایشان بود و زندگی کرد. وی در ادامه با ذکر داستاتی از شیخ
رجبعلی خیاط چهار مرحله برای دیدن آقا(عج) ذکر کرد که عبارت بودند از:
انجام واجبات، انجام مستحبات، ترک محرمات و ترک مکروهات.
دومین
وظیفه جوانان در قبال
Shirazart.blog.ir 
**رئالیسم اجتماعی : پدیده ای بین الملی و شاخه ای از هنر است که در آن محیط ،کار و مبارزات طبقات زحمتکش با روحیه هوادارانه توصیف و ستوده می شوند .در غرب ،این شاخه از هنر در سالهای ۳۹_ ۱۹۳۰ به ویژه در مکزیک و ایالات متحده آمریکا با گرایش به انتقاد از حکومت رونق گرفت .داوید آلفاروسیکه ایروس یکی از درخشانترین چهره های نقاشی دیواری بود و همراه با دیه گو ریورا و خوسه کلمنت اوروزکو در طی سالهای دهه ی ۱۹۳۰ اهمیتی بین المللی به مکتب نقاشی مکزی
بنام خداتقدیم به رفتگران زحمتکش #شهرداری_فیروزکوه  
صدای پای جارویت چه پر تعداد می آیدچنان شیرین کِشی ،انگار که فرهاد می آیدمَحل در خواب و بیداری برای رُفتُ و روبِ آنخدارا ؛ زحمتت آیا کسی را یاد می آید؟به پشت پنجره می بینم هر صبحی تقلّایتبه گرما و به سرما  گوئیا داماد می آیدخطر در صبحِ تاریکست و تو در معرضِ آنییقین از جانبِ حق بهرِ تو امداد می آیدبه آیاتِ الهی پاکی از ایمان نشان داردبه همراهِ تو در هرکوی و بَرزَن شاد می آیداگرچه بودنت در چشم
حاج حسین زحمتکش عضو شورای اسلامی و فرمانده پایگاه امام علی ع روستا گفت : این کارگاه با همت مسئول گروه جهادی حوزه مالک اشتر سپاه ناحیه انجام وی در گفتگو با رابط خبری کانون مسجد جامع گفت: کارگاه تولیدو دوخت ماسک پارچه ای با همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستا راه اندازی شد.
ادامه مطلب
امشب به زمین ستاره‌ای تابان است
از برکت او کل جهان خندان است
نور دل و هم دیده‌ی زهرا باشد
تفسیر تمام و کامل قرآن است
در چهره‌ی او جلوه‌ای از نور خدا
خورشید و چراغ خانه‌ی ایمان است
داروی شفابخش تمام عالم
بر درد همه خلق خدا درمان است
هر چند که او نوگل نرگس باشد
او لاله و نسرین و گل مرجان است
محبوب تمام عرش و فرش و هستی
آیینه‌ای از فضایل یزدان است
این ماه درخشنده ی عالم آرا
صد حیف که از چشم همه پنهان است
(وحید زحمتکش شهری)

پدرم کارگر استصبح تا شب، سر کارپدرم راننده استیا مسافر یا بارپدرم برزگر استکار او با داس استپدرم زحمتکشعرقش الماس استپدرم را دیدمدست و پایش خستهتوی دستان پدرپینه‌هایی بستهپدران سایه‌ سرپدران دلسوزندمثل یک شمع و چراغپدران می‌سوزند

حسین شادمهر

افسارگسیخته داستان والتر وایت (برایان کرانستون) دانشمند شیمی زحمتکش و بی‌حاشیه که معلم یک دبیرستان است را به تصویر می‌کشد. وایت در ابتدای داستان متوجه می‌شود مبتلا به سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تأمین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پال) شروع به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) می‌کند اما رفته رفته به این کار آلوده شده و خود تبدیل به یکی از بزرگترین مافیای مواد مخدر در جنوب ایالات متحده می‌
دبستان فضه با کادر متخصص, متعهد و دلسوزش میزبان اولین سال تحصیلی توست و من و پدرت ازین بابت خرسندیم. خدارا شکر که دغدغه آموزش و پرورش در این مدرسه و کادر زحمتکش آن هست. 
تو این روزها با انرژی هستی و لبخندت وقتی از پله های دبستان پایین می آیی برایم خیلی شیرین است. دختر مهربان من، زیبایی ها همین روزها هستند. که دست در دست هم با اتوبوس دلخواه تو به خانه بر میگردیم. خوش ها همین حرف ها و تجربه های ساده ما در کنارهم است. لذت همین " میخواهم همیشه پیش هم ب
سبک شور حضرت زهرا(س)---------------------------هر جایی هستم  زهرا هوامو دارهمیدونم مادر بچه اش و دوس دارهحـتـی دم آخــر  تنـهـام نمی زارهبه فکرمی همه جا مادرعالم ندیده مـثل تو بـهتـرایشاالله که قسمت من شهببـینـمـت  روز  مـحـشـربه ابی انت و امی یازهرا(س)لـطف تـو مـادر  شده شامل حالمنوکرت هستم به خودم من میبالمبا اسم تـو  تـحویـل  میـشه سالمیادم دادن از همون اولاسـم تـو رو بـبـرم مـادروقتی گره به کارم افتاددخیل چادرت بشم مادربه ابی انت و امی یازهرا(س)

با احترام به تمام برنامه نویسان و علاقمندان سی ان سی، کتاب powermill 2020 به چاپ رسید. مطالب این کتاب بصورت تخصصی و حرفه ای به مثال های کاربردی صنایع چوب و پیکر تراشی و استراتژی های کاربردی پاورمیل و نکات مهم و تنظیمات پیشرفته و پست نویسی تمرکز دارد. امیدوارم برای قشر زحمتکش این صنعت مفید واقع شود.
انتشارات نشر علوم و جناب دکتر منوری مدیر انتشارات زحمت این کتاب را بر عهده داشتند 
آدرس انتشارات: تهران - انقلاب - روبروی دانشگاه تهران
مولف" مهندس ی
سلام خدمت گچکاران شهرستان جیرفت 
جلسه ای که در روز پنجشنبه مورخه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در مسجد امام حسن برگزار شد جلسه خوب و کار آمدی بود که در آن نظراتی در مورد اتباع بیگانه مطرح شد و تصمیماتی هم در مورد لیست قیمتها گرفته شد که قرار بر این شد که در سال جدید تغییراتی در این خصوص اعمال شود.
همچنین با برگزاری این جلسه تقریبا ۴۰ تا ۵۰ نفر از گچکاران شهر گرد هم آمده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و جمعی گرم دوستانه را بوجود آوردند.
  گروه تولیدی زرین پارس
مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو  یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو    
گروه تولیدی زرین پارس در طول 20 سال سابقه درخشان خود درامر  
تولید ماشین الات کشاورزی و لمس احتیاجات و ملزومات کشاورزان از
نزدیک سعی در یاری آنان درجمع آوری محصولات و برداشت مکانیزه
نموده است.
در این راستا این شرکت با توکل به خدا و با یاری کارکنان و متخصصین
مجرب در طراحی و ساخت ماشین آلات کشاورزی و با جلب رضایت
کشاورزان زحمتکش توانست عنوان واحد نمونه ص
شخصاً اعتقاد دارم همۀ افراد دنیا اعم از زن و مرد، کوچک و بزرگ، پیر و جوان، باسواد و بی‌سواد؛ در هر شغل و منصبی هم که باشن (چه کارگر زحمتکش گمنام و چه حتی رئیس‌جمهور و وزیر و وکیل مملکت) همگی در یک اصل، مشترک هستن:
اینکه بعد از یک روزِ سختِ کاری، نیاز دارن به اینکه برن تو خونه و خلوتِ خودشون و لِنگ‌ها رو دراز و چهارچرخ‌شون رو هوا کنن و لباس خونه (حالا می‌تونه تنبان گل‌گلی باشه یا شلوارک جیغ! و یا ترکیبی از هردو) بپوشن و بگن آخییییییش!
و ایضاً مع
دانلود آهنگ جدید سام سامانی رابطه
دانلود آهنگ سام سامانی به نام رابطه کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده رابطه با صدای سام سامانی از جوان ریمیکس
 ترانه و موزیک: سام سامانی, تنظیم و مستر: مهدی زحمتکش
Download New Music Sam Samani – Rabeteh

جدیدتری اثر سام سامانی را بزودی می توانید از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
این موزیک، رابطه نام دارد.
تنظیم حرفه ای موزیک به عهده مهدی زحمتکش می باشد.
امیدوارم از موزیک ل
قرآن دو نوع #اطاعت بر اقوام انبیا فرض کرده است؛ یکی اطاعت از خدا، دیگری اطاعت از پیامبر. شعار پرتکرار پیامبران هم تأکید بر همین دو نوع اطاعت بوده است؛ تقوا داشته باشید و از منِ #پیامبر اطاعت کنید؛ (فَاتَّقُوا اللَّهَ وَ أَطیعُون‏). اطاعت از خدا یعنی انجام حلال وحرام شریعت؛ یعنی همین نماز و روزه و حج و خمس و زکات و غیره؛ یعنی همین حلال و حرام احکام الهی؛ یعنی همین احکامی که در #توضیح_المسائل نوشته شده است و مراجع تقلید عهده‌دار استباط و تنظیم
تقدیم به مادران زحمتکش دیارم که روزگار از آنان کینه به دل گرفته و رفاه و آسایش را تا آخرین لحظات حیات‌شان از آنان سلب کرده است.
رو نَنه هارشِم ته، اَنگوشتِ تِک تِک
قِلاش بَیّه ته دست، باز کِندی رِک رِک 
تیل بِندوسته ته لِینگ تا چشِ مِجیک 
کمرِ تا بوسته، بِموئی چِک چِک 
ترجمه فارسی 
خجالت می‌کشم از اینکه نوک انگشتان را نگاه کنم  
انگشتان دستت به خاطر کار سخت پاره شدند اما دست از کار نمی‌کشی
گل شالیزار از پنجه‌ی پا تا مژه‌هایت را فرا گرفته ا
دانلود شوهر آهو خانم نوشته علی محمد افغانی

دانلود فایل

شوهر آهو خانم - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › شوهر_آهو_خانمشوهر آهو خانم نخستین رمانِ علی‌محمد افغانی است. این رمان با استقبال بی‌نظیری در بازار کتاب ایران روبه‌رو شد. انتشار این رمان حجیم در سال ۱۳۴۰ حادثه‌ای مهم در بازار ...نوع رسانه‏: ‏کتاب    موضوع‏: ‏رماننویسنده‏: ‏علی‌محمد افغانی    تاریخ نشر‏: ‏۱۳۴۰
دانلود دانلود کتاب شوهر آهو خانم | نوش
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور شهید مهدی باکری به عنوان روز شهرداراقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.شهرداران کلید داران شهرها، حافظان حقوق شهروندانند که بذر آبادانی را در گستره خدمت می فشانند تا از رویش آن جوا
سبک زمینه حضرت زهرا(س)---------------------------تو کوچه غم نصیبی،مادر و طفل غریبیدارن مـیرن سمـت خونـه  باروی نیـلـیحسـن  داره  ورده  زبــونکجایی بابا شد نیمه جونمـادرم از ضـرب سـیلی وغـریبـی تـو ، تـو شهرمون((  امان از غریبی(۳) وای  ))

با یـه قـد خمیـده ، با رنـگ روی پریدهخونه رو جارو میزنه،به دیوار تکیه میدهزیـنـب می بینه مـادرشوبا دست میگیره پـهلوشوچنددفعه توی خونه دیدهمی گیره از علی رو شـو((  امان از غریبی(۳) وای  ))

تو تاریکیه دل شب ، پیچیده صدای
سبک شور امام حسین(ع)_ ایام اربعین
■ ---------------------------- ■

پُرِه از تلاتمه دریام
نم نم بارونیه چشمام
دائما ذکر شب و روزم
اربعین حرم بیام آقام

الان درست چند ساله
منتظرم هرساله
زیارت تو باشم
که افضل اعماله

حسین منه دیوانه
حسین پی میخانه
حسین مستم عمری
حسین از مِی جانانه

○ حسین سیدی جانان ○

تویه رویایِ منِ ارباب
ضریح جدید تو ارباب
شب و روزم دار طی میشه
با یه عکس کربلات ارباب

یه عمریه تو رویام
ضریح تو میبینم
یه روزی از این روزا
کربلاتو میب
زعفران یک چاشنی نام آشنا و با ارزش در بین ایرانیان و حتی کشورهای دیگر می باشد که رنگ، عطر و طعم بی نظیر آن را همه می شناسند.
یکی از دلایل با ارزش بودن زعفران این است که حاصل دسترنج کشاورزان زحمتکش است و تمام مراحل تولید این محصول با دست انجام می شود.
قطعا کسانی که به استان خراسان و مخصوصا شهر زیارتی مشهد مسافرت می کنند یکی از اصلی ترین خرید های خود را به زعفران اختصاص می دهند.
این محصول که مقدار آن 4.608 گرم یا یک مثقال است با قیمت ویژه ارائه شده ا
#کوتاه_ولی_پند_آموز
در روزگاران کهن دو مزرعه‌دار در همسایگی یکدیگر زندگی میکردند. مزرعه دار اولی مردی پرتلاش و زحمتکش بود اما دیگری مرد تنبل بود که از صبح تا شب فقط می خوابید. مزرعه دار اولی صبح زود از خواب بیدار می شود و اولین کاری که انجام می داد رسیدگی مزرعه بود. او هر روز از صبح تا ظهر کار می‌کرد علف های هرز را می‌چید مزرعه را آبیاری می کرد و..... . اما مزرعه دار و دومی تا ظهر می خوابید و هیچ کاری انجام نمی داد. وقتی موقع برداشت محصول رسید نتیج
شما از ۱۰/۱۲ متری یه نگاه به چهره بنده بندازی کاملا مشخصه اگه در طول روز بیشتر از یبار توی آینه نگاه کنم میگم: واای بازم تو؟ 
اینجانب حوصله‌ی خودم و ندارم، چطور میشه ملت شریف همیشه در صف و صحنه پیش خودشون به این نتیجه میرسن که بیان با من درد و دل کنن؟
حقیقتا چه فعل و انفعالاتی صورت میگیره که اینجوری میشه؟ یعنی هرکی بی حوصله‌تر، اشتیاق مردم برای گفتگو باهاش بیشتر .
یعنی توی پارک، اتوبوس، کافه یا حتی چندباری که از سیستم حمل و نقل زیرزمینی (مترو)
نمیدونم یادتون میاد یا نه اما پیرو این پست باید بگم،اولین تقسیماتی که برای آموزشی که انجام شد آقای برادر لژیونر شدن به استان های جنوبی و مرزی، حالا تصور کنین بچه شمال و آب و هوای جنوب...
وقتی آموزشی تموم شد با سفارش بابا ، قرار شد یکی از استان های همسایه سربازی شون رو به اتمام برسونن، چند روز پیش خبر رسیده از استان همسایه دوباره تقسیمات انجام شده و دوباره باید بره مرز یک استان دیگه خدمت، یعنی تا چند کیلومتری این مرز به هیچ وجه من الوجه از انسا
اگر بخواهیم به دنبال راه حلی برای برون رفت از وضعیت دشوار کنونی و کاستن تنش در رابطه پزشکان و بیماران باشیم، باید علاوه بر نقد ساختار درمانی، بر عاملیت پزشکان هم تاکید کنیم .
 اول شهریورماه بهانه ای شد تا پس از کشمکش های فراوان گروهی از مردم با جامعه پزشکی، قدری هم پای درد و دل این قشر بنشینیم.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، این اواخر نقل و نبات صفحه اول رسانه ها، خطاها و قصورات پزشکی و در عوض دریافتی بالای این جامعه زحمتکش بود. بالاخره روزی
بسمه تعالیدادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دیّربا ابلاغ سلام و تبریک به مناسبت ایام بهاراحتراماً ضمن تشکر و قدردانی بابت تلاش و زحمات بی دریغ حضرت عالی، حسب مذاکرات مطرح در جلسات سابق،پیرامون نگرانی های عموم و تمهیدات لازم جهت ممانعت و جلوگیری از ورود و شیوع بیماری کووید 19 )ویروسکرونا( به شهرستان و اتخاذ تصمیمات شایسته و مقتضی و ارائه راهکارهای عملی به استحضار آن مقام عالی می رساند :تدابیر پیشنهادی جلسات پیش گفته با معاونت مح
صدای موزیک را قطع کردند و راحله خانوم شروع کرد به صحبت. معمولا درباره‌ی جمع کردن دمبل‌ها تذکر می‌دادند. این بار موصوع بحث چه بود؟ نواربهداشتی داخل سطل توالت. آقایان از اینکه وقتی وارد توالت می‌شوند و با نواربهداشتی خونی مواجه می‌شوند خسته شده‌اند و اعتراض کرده‌اند که چرا بهداشت و حیا رعایت نمی‌شود!! حالا خود خانم‌ها هم پشتشان درآمده‌اند که «این چه وضعشه!» کدام وضع دقیقا؟! آیا اگر بدن کسی زخم شود و با دستمال پاک کند، کسی با دیدن دستمال
فرماندار محترم ویژه شهرستان خرید ویلا ارزان در تنکابنبا سلام و احترام
نظر به همت و تلاش ایثارگرانه شما در اقدامات حمایتى و پشتیبانى بیدریغ از جبهه جان برکف درمان شهرستان لازم میدانم به نمایندگى از جامعه پزشکی وپرستاری مراتب قدردانى مان را از آن مقام دلسوز ابراز نماییم.همکاران کادر درمان با مضیقه امکانات و خطر بالاى تهدید جانى ناشى از بیمارى کشنده کرونا در صف مقدم این جنگ سخت دلگرم به کمکهاى ادارات و مسئولین شهرستان هستند و شما را به عنوا
این مطلبم شبیه اون وقتا شد که سر کلاس اذیت می‌کردیم بعد معلم می‌اومد برامون سخنرانی می‌کرد و کلی نصیحتمون کرد. من با این همه عیب دارم شما رو نصیحت می‌کنم عجیبه.یه دونه کلیپ توی گروه خانوادگی دیدم بسیار حرفه‌ای و خنده‌دار.رفته بود گشته بود توی سیل سیستان‌بلوچستان یه نفر رو که بهش کمک نرسیده بود پیدا کرده بود و بلافاصله ربطش داده بود به قضیه هواپیمای اوکراینی و هزینه‌ای که برای کشور داشت. بعد رفته بود توی شبکه افق گشته بود، یک پژوهشگر زن
به گزارش همشهری آنلاین، اکران بن هور در نوامبر ۱۹۵۹ از نیویوک آغاز شد و به سرعت برق تمام آمریکا را در نوردید. سرعت فروش آن سپس از بر باد رفته (۱۹۳۹) بالاترین رتبه در کتاب سینما را دارد تا در نهایت رکورد خیره کننده ۹۰ میلیون دلار را ثبت یواش. ۶۰ سالگی بن-هور | گیشه را آتش زد، ۱۱ اسکار سرما و محو شد ۱۰۰ خیاط عزب برای درز گرفتن لباس بازیگران بوسیله خدمت پژمان شدند و بسیار از ۲۰۰ مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش ورزیده حکم پیدایش دکورها و ستون های غول آ

همشهریان محترم سلام علیکم

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

سر انجام شما اهالی روستای مرزی الکران به یکی از آرزوهای دیرینهء خود رسیدید ، البنه تحقق این آرزو به همین راحتی هم نبود . تصاویر زیر یادتو

منوچهر پرواز بعد از پنج سال تحمل حبس در زندان لاکان رشت ، به روز ازادی خود میرسد و با تمام هم بندی های خود خداحافظی میکند او نیز مانند هم سلولی ها و هم بندی هایش به اتهام و جرم قاچاق مواد مخدر به زندان افتاده بود و تمام پنج سال را با ریاضت و سختی های رایج درون زندان سپری کرده بود و برای آینده اش برنامه های جدیدی در حد ایده های بلند پروازانه داشت که سبب روشن شدن نور امید کوچکی در ظلمات و سیاهیه مطلق دلش سو سوء بزند ، 
منوچهر پرواز پنج سالش را گ
همه با یک بالش و پتو ولو شده اند توی اتاق و گوشه ی پذیرایی و خلاصه هر جا که بشود یک چُرت شیرین عصرانه زد.
صدای بازی کردن پسر های همسایه از توی کوچه می آید که به یقین آن بازی «گل کوچیک» است. برای خودشان آهنگ گذاشته اند و سخت درگیر بازی اند.
همین دیروز که داشتم تلفنی با دریا حرف میزدم، گفتم :«فقط کرونا و قرنطینه میتونه بچه های همسایه های گلپری رو تو خونه نگه داره، از وقتی اومدیم اینجا اصلا تو کوچه پیدا شون نشده.»
انگار این جمله مثل آتشی بود که به پر
پیام آقای پدرام:

Bijan Pedram, [11.07.19 19:47]
[In reply to Behdad Arbabi]
عربها انسانهاى شریف و زحمتکش بسیار دارند و ملى گرایى افراطى درست نیست. و امیدوارم که روحیهء ضد عرب در میان قشرى از روشنفکران جاى خودش را به دوستى میان انسانها بده. بدبختى ها و بیسوادیهاى سرزمینى خودمون را بر سر اقوام و ملل دیگر نینداریم. در پایان یادآورى کنم که در شاهنامه هم  از عربها به دلیرى و با فرهنگ برجسته یاد شده. و امیدوارم که گروه یاران ملى از ملى گرایى شوونیستى و خوار شمردن ملتهاى د

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

مدت زمان: 2 دقیقه 50 ثانیه

محمد حسین زاده،  فعال سیاسی، نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی رودسر و املش(گیلان)قاچاق کالای خارجی و محصولات کشاورزی و لوازم خانگی موجب شده تولیدکنند

اینجانب جوادذبیحی راد دریکی ازروزهای بهار  1354 در خانواده ای زحمتکش متولد شدم.
از همان نوجوانی به واسطه پدرم وارد بازار کار شدم و با هنر تزئینات  و  دکوراسیون  داخلی ساختمان آشنا شدم.
علاقه به این هنر  و  بخشهای کلاسیک زیباشناختی سبب گردید تا از این  هنر  در  راستای همکاری  و  تعامل با هتل ها  استفاده نموده  و تحصیلات خود را نیز  در رشته هتلداری  و گردشگری  تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دهم. در این  رهگذر و با استفاده از تجربیات  و  رهنمود

علی اقا یه ادم مهربونه. او خیلی خانوادشو دوست داره. علی اقا دو تا پسر
و دوتا دختر داره. او می گه:من خیلی همسر و بچه هامو دوست دارم و برای
اینکه در رفاه وا سایش باشند هرکاری می کنم. علی اقا راست می گه. او
یک کارگر رحمتکشه و برای خانواده دوست داشتنی خودش روز تا شب
زحمت می کشه و عرق می ریزه تا نون حلال به دست بیاره و سر سفره زن
و بچش بذاره و اونا رو خوشحال کنه.
همسر و بچه های علی اقا خیلی بهش افتخار می کنن و اونو دوست دارن.

خداوند هم خیلی علی اقا ر
اسفاد همانطور که از لحاظ فرهنگی . اجتماعی . دینی و مذهبی همیشه پیشرو بوده است از لحاظ صنعت و کشاورزی نیز منحصر به فرد بوده است محصولات کشاورزی و صنعتی اسفاد تا مور ( مرو ) و سرخس و هرات رفته است .می توان گفت اسفاد اولین نقطه کشت زعفران در منطقه زیرکوه است .وجود آب شیرین و زمین مرغوب باعث شده است که این روستا از قدیم از رونق فراوانی برخوردار باشد.اولین بار مرحوم حاج محمد نوروزی پیاز زعفران را از منطقه مهموئی قائن به اسفاد می آورد و به کاشت زعفران
امروز پرستاران ایران عزیزمان با تاسی از حضرت زینب کبری (س) نمونه‌ای از صبر را در مسیر نظام سلامت کشور به نمایش گذاشته‌اند. نام‌گذاری چنین روز خجسته‌ای فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن به خدمات با ارزش ایشان. این‌جانب ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار؛ و با تاکید بر حل مشکلات معیشتی و ساعات کاری این قشر پر تلاش، مراتب تقدیر و قدردانی خویش را از زحمات ارزنده ایشان ابراز داشته و توفیق روزافزون همه پرستاران زحمتکش را از درگاه خ
- مرد ! چرا سنگ ‏اندازی می‏کنی ؟ هر دختر و پسری سرانجام باید ازدواج کنند و زندگی مشترک خود را آغاز کنند . 
- سنگ اندازی کدام است زن ؟ هر که از راه رسید و دخترمان را خواست ، باید بدهیم ؟ مگر تو او و خانواده ‏اش را چقدر می‏ شناسی که این همه اصرار می‏ کنی ؟ !
- شناخت زیادی ندارم ، ولی مگر تو با آنها آشنا نیستی ؟ 
- من فقط چند بار در مسجد با او سلام و علیک داشته‏ ام ، همین ! ظاهرش نشان می ‏دهد که جوان بدی نیست . زحمتکش است . با زور بازو مخارج خود و مادر پ
شرکت حافظان حریم سپاهان بزرگترین شرکت دانش بنیان  سیستم های  کنترل تردد پر سرعت و سیستم های حفاظتی در سنندج آماده خدمت رسانی به تمامی همشهریان عزیز شهرستان سنندج میباشد .
این شرکت برای اولین بار اقدام به طراحی و تولید تونل ضد عفونی کننده کرونا نموده است که بدلیل انجام صفر تا 100 مراحل تولید این نوع گیت امکان سفارشی سازی هم وجود خواهد داشت .
این گیت در دوبدنه معمولی و حرفه ای هرکدام در دومرحله قابلیت تولید نیز دارند .
شایان ذکر است این گیت با ا
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام حسن نوروزی در توضیح طرح مربوط به حذف زندان از مهریه گفت: کارگروهی داخل کمیسیون حقوقی طرحی درباره تعدیل مهریه را بررسی و اجابت کرده است که به انگیزه آن اگر مردی توانایی و ملائت بخاطر پرداخت مهریه نداشته باشد به زندان نمی رود. حتی اگر مهریه آن خانم یک سکه باشد. وی توضیح انصاف: چنانچه آن مرد ملائت داشته باشد و مهریه را پرداخت نکند و علی رغم توان مالی لجبازی درنگ حکومت می تواند ورود کند و از
امروز که قیمت خودرو در حال افزایش است ، حتی خرید یک اتومبیل چینی اتوماتیک برای بسیاری دشوار شده است و عده ای نیز هستند که خرید کالاهای چینی را با قیمت های جدید منطقی نمی دانند.اگرچه افزایش قیمت نمادی از اقتصاد کشور است و براساس محاسبات و اسناد موجود ، بخش قابل توجهی از این افزایش قیمت با پشتیبانی منطقی و اقتصادی انجام شده است ، اما سازگاری بیشتر مشتریان بازار با قیمت های جدید خودرو بسیار دشوار و در هر بازه قیمتی است. اکثر خریداران قیمت های ذ
دولت وظیفه ای جز انجام اصلاحات اساسی ندارد دولت وظیفه ای جز از بین بردن بی سوادی و فقر و مبارزه با دزدی و رشوه‌خواری و جمع‌آوری ثروت های گزاف و زمین بازی و غارت درآمدها و ثروت‌های ملی ندارد دولت وظیفه ای جز تعدیل ثروت و اجرای قوانین مترقی اجتماعی و اقتصادی به نفع توده‌های زحمتکش جامعه ندارد دولت وظیفه ای جز برقراری روابط عادلانه اجتماعی و اقتصادی بین مردم و بین زن و مرد و بین کارفرما و کارگر و پیشه ور و کارمند ندارد تنظیم و اجرای بهترین و م
هدف ما از راه اندازی سایت شمال رایس این بوده تا برنج با کیفیت عالی و اصل را مستقیم از شالیکاران زحمتکش به مصرف کننده های گرامی برسانیم. دلیل این کار هم این بوده تا علاوه بر حمایت مستقیم از شالیکار، طعم و بوی بی نظیر برنج اصل ایرانی را همه تجربه کنند.
از دیگر دلایل راه اندازی این سایت این بوده که مشکل افراد در تهیه برنج اعلاء را حل کنیم. هیچ موقع یک کشاورز زحمتکش برنج تقلبی را به مصرف کننده نمی دهد. ما رابطی هستیم که برنج را از شالی کار با کیفیت ع
گندم دیم در اسفاد قدیم
 تامین غذا در قدیم برای خانواده ها بسیار مشکل و پر زحمت بود . زندگی جهت بقا برای کسانی که حتی حاظر بودند یک روز پر مشقت کاری را سپری کنند در عوض لقمه نان روزمره شان تامین باشد .  زندگی با فرزند و خانواده که سختی خودش را در پی داشت .
طی روایات در سالهای قبل تر نان گندم نبود و مردم با نان ارزنی و جو اوقات خودشان را می گذراندند و انقدر مهم و با ارزش بود که همان را هم در بقچه و داخل چمدانی می گذاشتند . مثل اسناد و مدارکی که ا
گندم دیم در اسفاد قدیم
 تامین غذا در قدیم برای هر فرد و خانواده بسیار مشکل و پر زحمت بود . زندگی جهت بقا برای کسانی که حتی حاظر بودند یک روز پر مشقت کاری را سپری کنند در عوض لقمه نان روزمره شان محیا باشد .  زندگی با فرزند و خانواده که سختی خودش را در پی داشت .
طی روایات در سالهای قبل تر نان گندم نبود و مردم با نان ارزنی و جو اوقات خودشان را می گذراندند و انقدر مهم و با ارزش بود که همان را هم در بقچه و داخل چمدانی می گذاشتند . مثل اسناد و مدارکی
باربری
با سالها تجربه و آگاهی از شیوه های نوین باربری، بسته بندی و جابجایی اسباب و اثاثیه در تهران و حمل بار به شهرستان، با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات در سطح وسیعی از شهر تهران و شهرستان ها با مناسبترین تعرفه و قیمت باربری به مشتریان محترم می باشد.

-شرکت باربری تک با داشتن پرسنل حرفه ای و زحمتکش و شعب مختلف در سراسر تهران به بهترین نحو ممکن، در زمینه کلیه خدمات باربری و با بکار بردن نکات مهم در اسباب کشی (از قبیل
پس از مدتی طولانی کار روی آهنگ نارنجی پوش بالاخره این آهنگ امشب آماده ی پخش است.
نارنجی پوش را تقدیم می کنم به تمام پاکبان های زحمتکش ایران زمین که همیشه هستند اما کمتر به چشم می آیند. انسان هایی افتاده، سر به زیر، منزوی...
در چهره هایشان اندوهِ صد ساله لنگر انداخته است اما دم نمی زنند و بیان نمی کنند.
با نارنجی پوش خواستم در حد توانم زبانشان باشم.
بیایید کمی این قشر مهربان و مسئولیت پذیر را دریابیم.
متن آهنگ نارنجی پوش
یه شهر آروم و قشنگخیابونا

منوچهر پرواز بعد از پنج سال تحمل حبس در زندان لاکان رشت ، به روز ازادی خود میرسد و با تمام هم بندی های خود خداحافظی میکند او نیز مانند هم سلولی ها و هم بندی هایش به اتهام و جرم قاچاق مواد مخدر به زندان افتاده بود و تمام پنج سال را با ریاضت و سختی های رایج درون زندان سپری کرده بود و برای آینده اش برنامه های جدیدی در حد ایده های بلند پروازانه داشت که سبب روشن شدن نور امید کوچکی در ظلمات و سیاهیه مطلق دلش سو سوء بزند ، 
منوچهر پرواز پنج سالش را گذ
کلاس اول ابتدایی که بودم، خب همه مون شر و شور بودیم.

تازه اومده بودیم خونه دوممون،

و ارتباطمون با محله قبلی قطع شده بود،

بچه بودم،

هنوز بقیه درست و حسابی به دنیا نیومده بودن.

برادر بزرگم از دنیا رفته بود.

از هیچ کدوم از هم محلی ها و همسایه های قبلی مون خبری نبود.

زندگی شیرین و سخت بود.

هنوز وضعمون خوب نشده بود. کارمون نگرفته بود. 
میتونم بگم به سختی زندگی میکردیم. ولی همیشه سعی میکردن برامون همه چیز رو تامین کنن،
و مهم تر، پدر و مادر

منوچهر پرواز پنج سالش را
از آن جایی که حاجت بوسیله فروش لباس هیچگاه لمحه طولانی نمی شود، مدام داخل حال تکرار این حکم هستیم. از طرف دیگر باتوجه به زندگی امروز، دیگر زمانی بخاطر ابتیاع های مختلف برای آدم جاویدان نمی ماند.مشغله های انواع باعث شده اند که تا جایی که امکان دارد، خودمان را از مسائل متفرقه دور کنیم و تا اندازه امکان زمان کمتری را بوسیله آن ها اختصاص دهیم. دیگر مشابه گذشته زمان آن را نداریم که از یک مغازه به مغازه دیگری برویم تا سپس از بخشیدن چند ساعت بتوانی
شب پنجم محرم 
سفر ما فردا صبح تموم میشه ،
چهار روز رو زیر سایه شمس الشموس گذروندیم ...
امروز رو با حرم آقا شروع کردیم ، آخر شب هم با حرم تموم کردیم ... 
آفتاب داغِ صبحهای حرم ، فرش هایی که سریع نظافت میشدن 
و‌ بعد توسط کلی ادم زحمتکش پهن میشدن و خادم هایی که با خوشرویی جواب‌ میدادن زیبایی حرم رو چندین برابر میکردن
از جمله قشنگ ترین چیزهایی که تو مشهد دیدم ، اینه که هر نذری که داشته باشن چه چایی و چه شله و ... توی ظرف و لیوان های شیشه ای میریزن و پخ

.: نویسنده: یاسمینا رضا     راوی: نازی دشتکیان، حجت نصاری، فرناز حیدری، محسن زحمتکش :.

در هر سه قسمت این نمایشنامه یک اتفاق تکرار می‌شود. زوجی به خانه زوج دیگر می‌رود. بنابراین موقعیت و شخصیت‌ها و حتی اتفاق‌ها یکسانند. آنچه در هر روایت تغییر می‌کند رفتار و خلق و خوی این دو زوج است. در این نمایشنامه متوجه می‌شویم یک شخصیت می‌تواند در برابر یک موضوع ثابت رفتارهای متفاوتی از خود بروز دهد. می‌تواند زود جوش بیاورد و عصبی شود، می‌تواند
‍ تحریم کلید پیشرفت است/
 حضور بیشتر مردم نسبت به مسئولین در سیل همدلی
 حجت الاسلام ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با اشاره  به حدیثی از امام علی علیه السلام تصریح کرد: علم چهار کلمه است؛ ۱- به اندازه ای که به خدا نیاز دارید عبادت کنید، ۲- و زمان معصیت به اندازه ای که میتوانی آتش را تحمل کنید به سمتش بروید که به ادامه این حدیث در هفته های آینده اشاره خواهم کرد.
ابراهیمی در خصوص نیاز ما به خداوند خاطر نشان کرد: ما لحظه به لحظ
#ده_چیز_که_واقعاً_خوشحالم_میکنه:)
اول از همه بایستی بگم که بدیهیات رو نمی نویسم ؛ یعنی از خداوند ، اهل بیت (ع) ، خانواده و سلامتی و ... نمی نویسم ، با اینکه عمیق ترین خوشحالی هام رو تشکیل می دهند :)
سعی کردم تقریباً به ترتیب بنویسم : 
10) یه آهنگ پاپ که اولین بار شهریور امسال شنیدمش و معمولاً حالم رو خوب می کنه  گزینه ی 10 هست (اسمش رو نمی برم که تبلیغ لهو و لعب نشه ولی اگه خواستید خصوصی بپرسید که معرفی-ش کنم :دی). 
9) قهرمانی پرسپولیس : حقیقتاً من همچنان ا
هیچ وقت یادم نمی رود اولین باری را که در کتاب تاریخمان در مورد کشورهای پیشرفته و کشورهای عقب مانده خواندیم و ما بچه ها، مشتاقانه می خواستیم بدانیم ایران جزء کدام یک از این دو گروه است. الان که فکر می کنم به نظرم می رسد احتمالاً برای خانم معلممان خیلی سخت بوده است که زل بزند در چشم بیش از چهل جفت چشم مشتاق و کنجکاو و جواب واقعی را بکوبد توی صورتشان. خانم معلممان مکثی کرد و گفت: «ایران جزء کشورهای در حال توسعه است.» و ما همه نفس راحتی کشیدیم که دس
#یازده_چیز_که_واقعاً_خوشحالم_میکنه:)
اول از همه بایستی بگم که بدیهیات رو نمی نویسم ؛ یعنی از خداوند ، اهل بیت (ع) ، خانواده و سلامتی و ... نمی نویسم ، با اینکه عمیق ترین خوشحالی هام رو تشکیل می دهند :)
سعی کردم تقریباً به ترتیب بنویسم : 
۱۱) یه آهنگ پاپ که اولین بار شهریور امسال شنیدمش و معمولاً حالم رو خوب می کنه  گزینه ی ۱۱ هست (اسمش رو نمی برم که تبلیغ لهو و لعب نشه ولی اگه خواستید خصوصی بپرسید که معرفی-ش کنم :دی). 
۱۰) قهرمانی پرسپولیس : حقیقتاً من ه
اعضاء انجمن صلح ودوستی

7- عاطفه زحمتکش

1-نیکتا
فروزنده

8-
فاطمه محمدی

2-
پریسا مرادی

9-
زهره باقری

3-
زهرا نادری

10-سارا
ترکی

4-
محدثه مرتضوی

11-
فاطمه اصلانی

5-
زهرا نصیری

12-زهرا
زمانی شورابی

6-
ملیکا صادقی

مسئول انجمن : نیکتا فروزنده
اعضاء انجمن تربیت بدنی

7- سحر غفاری

1-عاطفه زحمتکش

8- صبا کاوه

2-الهه کریمی

9- لعیالله گانی

3-فاطمه محمدی

10-پریا محمدی

4-آیدا عبدی

11-مریم محمودی

5- زهرا علیدوستی

12- فاطمه جهانبخشی

6-ساغر علیرضایی

مسئول انجمن : فاطمه جهانبخشی
  نخستین تمرین پرسپولیس بعد از بازگشت به ایران در غیاب استوکس برگزار شد.
بخش پرسپولیس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت که خود را برای بازی روز یکشنبه با سپاهان آماده می‌کنند، امروز از ساعت ۱۱:۳۰ در ورزشگاه کاظمی تمرین خود را شروع کردند.
سرخپوشان بعد از نیم ساعت کار با وزنه و بدنسازی به زمین آمدند و در هوای بارانی ورزشگاه کاظمی دقایقی هم در زمین دویدند و کار با توپ
برشی از کتاب چشمهایش
نام کتاب :چشمهایش
نویسنده : بزرگ علوی
ناشر: نگاه

کتاب چشمهایش معروفترین اثر بزرگ علوی است.
این کتاب اولین بار در سال ١٣٣٠ منتشر شد.
ماجرای کتاب چشمهایش داستان یکی از دوستداران نقاشی معروف به نام استاد ماکان است که به دنبال راز مرگ مشکوک استاد در تبعید است.
آقای ناظم همان دوستدار استاد حدس میزند که راز مرگ استاد در یکی از تابلوهای ایشان است که خود استاد نام آن تابلو راچشمهایش نامیده است.
مدل اثر زنی ست، پس آقای ناظم س
حسین کاظمی فعال مدنی شاهین شهر از اعضای شورای شهر شاهین شهر(نرگس السادات موسوی-پرستو جهانگیری) به خاطر پیگیری مطالبات پیمانکار و کارگران تشکر کرد.
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، حسین کاظمی فعال اجتماعی و اقتصادی شاهین شهر در پی خبر انتقادی که در تاریخ 11 شهریور سال جاری از این رسانه در خصوص نحوه فعالیت و عملکرد شورای شهر از وی منتشر شد و در ادامه اعضای شورای شهر نسبت به آن واکنش نشان داده و اقدام به اصلاح عملکرد خود کردند
در کمتر 

در طلیعه سال رونق تولید بد نیست، از دوره ای یاد کنیم که هم تولید داشتیم و هم بر روی تولیداتمان عقاید سیاسی مان را حک می کردیم.
این پارچه را که در تصویر می بینید، بیش از 30 سال قدمت دارد و بر روی آن به انگلیسی عبارات «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» حک شده است و به کارگران دهه 60 شمسی به عنوان بخشی از یارانه غیرنقدی از سوی شرکت های نساجی به  خانواده کارگران اهداء می شد و در خونه مادربزرگه(خانه پدری) هنوز قطعاتی از آن در قالب تشکچه بچه یافت می شو
شهید حاج محمد ابراهیم همت در تاریخ 12 فروردین ماه سال 1334 در خانواده ای مذهبی در شهرستان شهرضا دیده به جهان گشود. او پسری بود که پدر و مادرش به واسطه رخدادی شگرف، تولد او را مرهون کرامتی بزرگ از امام حسین علیه السلام می دانستند.(در پایان به آن پرداخته می شود) شهید در زیر سایه پدری وارسته و مادری پاکدامن و مهربان، دوران خردسالی را پشت سر گذاشت. ایشان از همان دوران طفولیت بیش از حد معمول دیگر کودکان، به قرآن و تعلیمات اسلامی ابراز علاقه می کرد به گ
اگر شما توان خرید یک دستگاه تمام اتومات لیبل زن را ندارید نگران نباشید ماشین سازی شهاب صنعت نسل جدیدی از انواع دستگاه لیبل زن نیمه اتوماتیک را در داخل مجموعه بزرگ صنعتی خود طراحی و تولید نموده است و با تخفیف بسیار ویژه یعنی 30% ارزانتر از همکاران به صورت انبوه وارد بازار نموده است
اگر شما تولیدی دارید و کالا و محصولی را تولید می نمایید که حجم تولید آن به صورت انبوه نیست ما به شما مژده می دهیم که به جای خرید دستگاه لیبل زن اتوماتیک که معمولا ق
روز و هفتۀ جهانی کار و کارگر بر این قشر زحمتکش که همواره از جان خود گذشته اند تا محور اصلی اقتصاد هر کشور به حرکت در آید، مبارک.این روزها شاهد و بیانگر زبان کارگران شجاعی می باشد که با دیدن ظلم و ستم بار دیگر از جان خود گذشتند و مقابل دولتمردان زورگو مبارزه کردند. حال به یاد همه کارگران هرساله جنجال هایی از قبیل تحصن و تظاهرات در برخی از کشورهای غربی، عربی بر پا میشود که حامیان و سندیکاهای حقوق کارگران بیانیه و شکواییه هایی علیه برخورد نامناس
به گزارش بصیرت جوانان:باحضور مردم انقلابی،مسؤولین محلی،شهرستانی و استانی مراسم کلنگ زنی بهسازی بخش بافت دهیاری بوستان بهشت در هشتم دیماه به زمین زده شد.
بنابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی و امور خبری بصیرت جوانان:این بوستان در زمینی به مساحت تقریبی پنج هکتار در ضلع شمال شرقی محله اسلام اباد نظامی معروف به شهرک نظامی قراردارد  که با همت و اراده جدی فرزند حماسه سیاسی24خرداد1392در عرصه شوراهای اسلامی و باهمکاری،همراهی و مشارکت اهالی فعال پایه ری
حادثه ای را
بررسی می کردم که اپراتور دستگاهی برای رفتن به نگهبانی درب کارخانه ، جهت دیدار
با شخصی که با او کار داشت ،  دستگاهی که
با آن کار می کرد را خاموش کرده و میرود ، کارگر دستگاه بغل دستی ، متوجه میشود که
دستگاه خودش ، به خوبی ، کار مربوطه را بر روی قطعه کار انجام نمی دهد لذا دستگاه
دوستش را روشن کرده و کار مورد نظر ، روی قطعه کار را با دستگاه همکارش انجام می
دهد و لی پس از پایان کار فراموش می کند که دستگاه را خاموش کند ، زمانیکه همکارش
بر می
این روزها نام خوزستان همیشه در سرتیتر خبرهاست اما چه خبرهایی ؟روزگاری نام این استان در توسعه و پیشرفت و آبادانی می درخشید اما بی تدبیری مافیای قدرت این روزها نام این استان را در خرابی ،فقر،بیکاری،خشکسالی،گردوغبار،وسیل ونابودی سرتیتر خبرها کرده است.خوزستانی که در سالهای نه چندان دور سهم ۱۷ درصدی تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده بود حالا به کمتر از ۱۱درصد رسیده است.همه میدانند زندگی در ایران به درآمدهای نفت،گاز،پتروشیمی وصنعت این
این روزها نام خوزستان همیشه در سرتیتر خبرهاست اما چه خبرهایی ؟روزگاری نام این استان در توسعه و پیشرفت و آبادانی می درخشید اما بی تدبیری مافیای قدرت این روزها نام این استان را در خرابی ،فقر،بیکاری،خشکسالی،گردوغبار،وسیل ونابودی سرتیتر خبرها کرده است.خوزستانی که در سالهای نه چندان دور سهم ۱۷ درصدی تولید ناخالص ملی را به خود اختصاص داده بود حالا به کمتر از ۱۱درصد رسیده است.همه میدانند زندگی در ایران به درآمدهای نفت،گاز،پتروشیمی وصنعت این
شایسته ترین برنج و ویژگی های آن
برنج شیرودی شمال آیا شایسته ترین برنج ایرانی است؟
برنج استخوانی شیرودی یا این که برنج شیرودی , که از اشکال برنج مالامال مال میباشد , در نواحی استان های شمالی کشت می شود . از دید ظاهری شباهت متعددی به برنج هاشمی داراست و برای اشخاص غیر کارشناس در خصوص برنج قابل تشخیص نمیباشد .
برنج شیرودی به زعم کارشناسان موسسه پژوهش ها برنج مملکت دارنده کیفیت پخت مناسب در مقایسه با بقیه ارقام مالامال مال و قابل پذیرش در مقایسه
شهید حاج محمد ابراهیم همت در تاریخ 12 فروردین ماه سال 1334 در خانواده ای مذهبی در شهرستان شهرضا دیده به جهان گشود. او پسری بود که پدر و مادرش به واسطه رخدادی شگرف، تولد او را مرهون کرامتی بزرگ از امام حسین علیه السلام می دانستند.(در پایان به آن پرداخته می شود) شهید در زیر سایه پدری وارسته و مادری پاکدامن و مهربان، دوران خردسالی را پشت سر گذاشت. ایشان از همان دوران طفولیت بیش از حد معمول دیگر کودکان، به قرآن و تعلیمات اسلامی ابراز علاقه می کرد به گ
اوایلی که این وب رو زدم دوست داشتم مهمترین اتفاقاتی که در زندگیم رخ میده رو در اینجا ثبت کنم که بعدها یه یادگاری سیالی باشه که هرجا خواستم با خودم ببرمش ،حتی اون سر دنیا !
این هفته در to do list م نوشتم ثبت هفتگی وبم ...بعدم تیکش رو زدم و فرستادم برای صدیق !
داستان این فرستادن از این قرار :
تقریبا دو ماه پیش کتاب "بنویس تا اتفاق بی افتد " رو میخوندم،یه جایی از کتاب نویسنده نوشته بود که با دوستش ، هر ماه یه چک لیست از اهداف و کاراشون مشخص میکنن و بعد یک م
زندگی نامه
اینجانب جوادذبیحی راد تاریخ (15/3/1354) در محله سناباد مشهد در خانواده ای زحمتکش متولد شدم.
در ده سالگی کنار پدرم وارد بازار کار شده و با هنر تزئینات و دکوراسیون داخلی ساختمان آشنا شدم.
در بیست سالگی مصادف با سال (1374) همکاری و تعامل با هتل ها را آغاز نمودم.
در بیست وچهار سالگی مصادف با سال (1378) همزمان با تأهلم بطور مستقل همکاری و تعامل را ادامه دادم.
علاقه به این هنر و بخشهای کلاسیک زیباشناختی سبب گردید تا تحصیلات خود را نیز در این رشته د
بازگشت به مدرسه می تواند یک زمان استرس زا برای معلمان باشد. بعد از یک تعطیلات در تابستان ، معلمان باید دوباره خود را برای گذراندن روزهای خود در داخل ، روی پای خود و هدایت شخصیتهای جدید دانش آموزان خود مجدداً مجذوب کنند. در طی این انتقال ، پوست می تواند منفی واکنش نشان دهد.
تمام تغییرات جدید را در طول چند هفته اول سال تحصیلی طی کنید:
یک برنامه خواب جدید ، با یک تماس بیدار شده احتمالاً زودترکاهش ویتامین D از روزهایی که در خارج از منزل در آفتاب گذ
دامنۀ ایران 
7192

به قلم دکتر فتح الله دهقان
در اسد چون حوت سوزد ز آفتاب و عاقبت
بی نصیب از سنبله میزان دهقان است و بس
" فرخی یزدی"

کشاورزان به عنوان قشری زحمتکش همواره در طول تاریخ از سوی بلایای طبیعی همچون خشکسالی، حشرات موذی مانند ملخ و... مورد تهدید بوده اند. در دنیای جدید و مدرن و با پیچیده تر شدن زندگی بشر رویدادها، حوادث و تحولات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی بر زندگی آنها تاثیر مضاعفی دارد. در دنیای مدرن و امروزی پیشرفت تکنولوژی و تعرض انسا
افرادی که جنینی می‌خوابند
افرادی که به صورت جنینی می‌خوابند و خودشان را به درون‌شان مچاله می‌کنند، بسیار سختی کشیده، قانع، خجالتی، مبادی آداب، ممد حیات، مفرح ذات و رازداری نیستند؛ بابا این‌ها فقط از گودی کمر رنج می‌برند. تازه متخصص ارتوپد هم به آن‌ها گفته شب‌ها فکر الکی نکنند و زودتر بخوابند و ترجیحا هم جنینی بخوابند تا گودی‌شان پر شود. از این مدل خوابندگان می‌توان به تک ستاره کنسرت‌ها و کلیپ‌ها؛ جنیفر لوپز و ویلیام فاکنر اشاره کر
اجاره ویلا در زیارت | شاید کمتر کسی با جاذبه های گردشگری درگرگان آشنا باشد. اما وقتی روی نقشه استان همیشه سرسبز گلستان را می بینید حتما باید سری به شهر گرگان هم بزنید. هر گرگان یکی از زیباترین شهرهای شمال کشور می باشد. شهر گرگان مرکز استان گلستان می باشد و یکی از شهرهایی می باشد که در جوار کوه ها و جنگل های بکر و بی نظیر قرار گرفته است. شهر گرگان از زیبایی بی نظیری برخوردار است و همه آنچه شما قبل از رفتن از گرگان باید ببینید روستای زیارت می باشد.

"اینجانب جوادذبیحی راد تاریخ (15/3/1354) در محله ی سناباد مشهد در خانواده ای زحمتکش متولّد شدم."
ده سالگی کنار پدرم وارد بازار کار شده و با هنر تزئینات و دکوراسیون داخلی ساختمان آشنا شدم.
بیست سالگی مصادف با سال (1374) همکاری و تعامل با هتل ها را آغاز نمودم.
بیست و چهار سالگی مصادف با سال (1378) همزمان با تأهلم بطور مستقل همکاری و تعامل را ادامه دادم.
علاقه به این هنر و بخشهای کلاسیک زیباشناختی سبب گردید تا تحصیلات خود را نیز در این رشته در شهر
خیلی جاها شنیدم و دیدم که بعضی از خانواده ها خیلی خوب و بچه و یا بچه های بسیار بدی دارند
(تر و ترینش فرقی نمیکند)و یا بعکس پدرومادر بد و فرزندان خوب!!...برایم عجیب و گنگ است و 
این روزها بسیار به این موضوع فکر میکنم بزارید کاملا اونچیزی که تو ذهنم هست رو براتون شرح بدم...
خب میخوام ازاینجا بگم که 
مثلا از زبون پدر و مادرم:فلانیو دیدی پدرش خوب مادرش خوب نمیدونم چرا بچه هاش اینجوری شدند
یا این جمله رو من خیلی تو زندگیم شنیدم اونم اینکه تو هر خانواده
ماشین سازی شهاب صنعت با سابقه ترین طراح و تولید کننده انواع دستگاه بطری شوی، پرکن و دربندی روتاری با 25 سال سابقه درخشان و حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی می باشد هم اکنون این دستگاه علاوه بر تولید انبوه امکان سفارش سازی آن در ماشین سازی شهاب صنعت امکان پذیر می باشد.
در مطلب قبلی به معرفی بطری شوی روتاری نیمه اتومات تولید شده در شهاب صنعت پرداختیم اکنون تصمیم دارین در این مطلب به بطری شوی ، پرکن و دربندی روتاری تمام اتومات که هر سه بر روی
بسمه تعالی
صورتجلسه انجمن تربیت بدنی
دبیرستان نمونه دولتی حضرت معصومه(س)
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :  مسابقات ورزشی
مدارس                                                                                                                       شماره جلسه:5

خلاصه مذاکرات:
جلسه
با صلوات بر محمد و آل محمد و حضور اعضای انجمن، معاون پرورشی و دبیرتربیت بدنی
در دفتر آموزشگاه تشکیل شد پس از تبادل نظر مقرر شد خانم حید
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایلنا،  دستیار نخست مهتر جمهوری، تو تشریفات روز ملی صادرات که تو سالن اجلاس سران داخل حال برگزاری است، اسحاق جهانگیری دستیار اول رئیس جمهور با اشاره بوسیله رسالت و نقش صادرکنندگان در وضعیت فعلی صرفه جویی ناحیه گفت: هر کسی که امروز برای ملک صادرات انجام می دهد خوب تشخیص داده که احتیاج ناحیه کجا است و تو آن قسمت فعالیت می کند. ای کاش این مراسم داخل روز ملی که داخل تقویم درج شده برگزار می شد هرچند بنیادی تجل
انقراض فیلمی به کارگردانی بن یانگ ، کارگردان جوان است ، اما با استعداد بسیار خوبی که ما را به ارمغان می آورد یک تریلر علمی تخیلی که اکنون متعلق به نتفلیکس است و من اکنون می گویم چون این فیلم در سینما اکران می شد ، اما سرانجام جهانی تصمیم گرفت پیش پرده را لغو کنید و نتفلیکس حقوق این فیلم را به دست گرفت و بدین ترتیب به سکوی خود منحصراً برای مشتریان خود رسید.

حمله به قسمت زمین خاصداستان فیلم چیزی عجیب است ، زیرا درست است که مانند بسیاری از فیلم
اجاره ویلا در زیارت : بهترین واحد اقامتی و ویلاهای بی نظیر و آپارتمان مبله در زیارت را در گلستانیها جستجوکنید. گلستانیها بهترین سوئیت های اجاره ای را با قیمت های متنوع و امکانات بی نظیر و چشم انداز جنگلی در اختیار شما قرار می دهد.جهت رزرو ویلا اجاره ای , سوئیت فول امکانات و کلبه های جنگلی و بومگردی در روستای زیارت با این شماره تماس بگیرید.
09114481870
اجاره ویلا در زیارت | شاید کمتر کسی با جاذبه های گردشگری درگرگان آشنا باشد. اما وقتی روی نقشه استان
10 بهترین راه برای مراقبت از پوست خود از Yummies Skin Sally B استفاده می کنیدبرخی از بهترین کارهایی که می توانید برای پوست خود انجام دهید به کارهای روزمره یا محصولات فانتزی احتیاج ندارد. در عوض ، اندیشیدن ، قوام و TLC سه ابزار ساده هستند که برای ایجاد یک پایه و اساس پوست سالم و زیبا لازم دارید. از ورزش منظم تا خوردن یک رژیم متعادل تا آگاهی از محصولاتی که استفاده می کنید ، ما 10 روش ساده برای دوست داشتن پوست خود را برای شما ارائه می دهیم.
10 بهترین راه برای م
بسمه تعالی
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :تحقیق و مطالعه در خصوص فعالیت های ورزشی                                                                             
شماره جلسه:4

خلاصه مذاکرات:
جلسه
با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و حضور اعضا شروع شدمسئول انجمن از اعضا خواستند
که تعدادی تراکت در رابطه با اهمیت ورزش در سلامت جسم و روح تهیه و در پانل نصب
کنند و هم
اجاره ویلا در زیارت : بهترین واحد اقامتی و ویلاهای بی نظیر و آپارتمان مبله در زیارت را در گلستانیها جستجوکنید. گلستانیها بهترین سوئیت های اجاره ای را با قیمت های متنوع و امکانات بی نظیر و چشم انداز جنگلی در اختیار شما قرار می دهد.جهت رزرو ویلا اجاره ای , سوئیت فول امکانات و کلبه های جنگلی و بومگردی در روستای زیارت با این شماره تماس بگیرید.
09114481870
اجاره ویلا در زیارت | شاید کمتر کسی با جاذبه های گردشگری درگرگان آشنا باشد. اما وقتی روی نقشه استان
بسمه تعالی
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :ورزش صبحگاهی – ورزش همگانی                                                                                         
شماره جلسه: 3

خلاصه مذاکرات:
جلسه با ذکر صلوات بر
محمد و آل محمد و حضور اعضا شروع شدرئیس شورا در رابطه با وظایف انجمن تربیت
بدنی به اعضای انجمن تذکراتی را متذکر شده و تصمیم گرفته شد که اعضای شورا
بسمه تعالی
سال تحصیلی98-97

موضوع جلسه : اجاره سالن ورزشی - برگزاری مسابقات ورزشی                                                                          شماره جلسه:1

خلاصه مذاکرات:
جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و
حضور اعضا شروع شد. با توجه به علاقه بالای دانش آموزان نسبت به زنگ ورزش و نبود
سالن ورزشی در اموزشگاه جهت استفاده بهینه دانش آموزان از سا
اما جمعی از اهالی این ده هم سفالگرند. در لب کوزه گری اشتغال سنتی اهالی سبو کنان بوده و بیش از۵۰ کارگاه سبو گری در این منطقه دائر است. کوزه کنان از سال های گذشته تاکنون یکی از مراکز واقعی سفالگری نه عزب در استان، بلکه تو کشور و تا اینکه یک محل شناخته شده بین المللی نیز است. مردم این شهر سابقه چندین هزار ساله در این هنر- صنعت دارند. بر همین اساس شهرداری کوزه کنان، داخل کنار اقدامات عمرانی شهری، به توسعه سفالگری بی قراری همت گمارده است. «رضا پورمه
بسمه تعالی
                                                                                          98-97       سال تحصیلی

موضوع جلسه :هفته تربیت بدنی – المپیاد
ورزشی درون مدرسه ای                                                                    
شماره
جلسه:2

خلاصه مذاکرات:
جلسه
با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد و حضور اعضا شروع شددر این جل
با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران، داشتن عینک آفتابی تو تمامی فصول لازمه. از لحظه احساس نیاز تا زمان خریدن عینک آفتابی جدید، چالش ها و سوالات مختلفی مشابه سوالات والا در حافظه شکل می عقده. چه عینک آفتابی بگیرم که طبی هم بشه؟ مانند عینک آفتابی قبلی ام بگیرم یا جدید باشه؟ عینک آفتابیم چه شکلی باشه که بر غرق کردن هم بتونم استفاده کنم؟ لوزی اش چه رنگی باشه؟ از کجا بدونم اصل هست؟ به چشمم آسیب نزنه؟ گارانتی دار غصه می تونم پیدا کنم؟ با کی برم بگیر
بسمه تعالی
صورتجلسه انجمن صلح، دوستی و گردشگری
سال تحصیلی 98-97

موضوع جلسه :                                                                                                                                                               
 شماره جلسه:4
-        
برگزاری المپیاد شاد ورزشی
-        
جلسه دیدار با پذیرفته شدگان
کنکور سراسری دانش آموزان سال قبل آموزشگاه
-    

لیستی رای دادن در انتخابات
یازدهمین مجلس دوم اسفند 1398

در پاسخ به مقاله ای که یکی از دوستان جهت غلبه بنیادگران بر اصلاح طلبان پیشنهاد  لیستی رای دادن , داده بود :
برادر عزیز لطفا روی عینک سیاسی خود عینک اسلامی خود را بزن . قرار نیست هدفمان وسیله و روش سیاسیمان را توجیه کند . اگر اصلاح طلبان از این طریق توانستند عده ای رجال درجه ۲ و خنثی و فشل را در دوره نهم  وارد مجلس کنند ، ما هم از همین روشها استفاده کنیم .
       چرا ما باید افرادی ر
در این مطلب به معرفی مشخصات و قیمت دستگاه شیرینگ پک گازی طراحی و تولید شده در شهاب صنعت با 30% تخفیف و 3 سال ضمانت و 10 خدمات پس از فروش خواهیم پرداخت این مجموعه ماشین سازی با 25 سال سابقه درخشان با کیفیت ترین نوع از این دستگاه را طراحی تولید و وارد بازار نموده است همراه با ارسال رایگان به سراسر کشور
بازهم خلاقیت و نوع آوری دیگر از ماشین سازی شهاب صنعت در طراحی و تولید دستگاه بسته بندی و این بار با تولید نسل جدید دستگاه شیرینگ پک گازی و یا به عبار

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نرم افزار پلاک خوان